Přinášíme Vám aktuální novinky ze světa Centra Světla

Nejbližší akce

Připravili jsme pro Vás nejrůznější nové akce.
Neváhejte a prozkoumejte naši aktuální nabídku.

CVIČENÍ QIGONGU - PRÁCE S ENERGII s Monikou 8. 11.

Monika Kunovská Qigong
Pravidelné cvičení Qigongu každou středu od 18 - 20 hodin. Qigong neboli práce s energií pro posílení a zharmonizování vnitřní energie, uzdravení fyzického těla a nastolení rovnováhy organismu.

Zahájení cvičení od 18. 1. 2023 do 1. 3. Potom bude cvičení zahrnuto do Jarního harmonizačního programu. Je možné také přijít bez předchozí rezervace. Vhodné i pro začátečníky bez jakýchkoli znalostí.

Setkání ve Světle s Monikou 9. 11. od 18 hodin

Monika Kunovská - Prána​
Zveme vás na setkávání se ve Světle - v propojení se sebou, ostatními. Témata se budou objevovat při společném povídání v reakci na současnou situaci. Volné setkání pro inspiraci a harmonii.
Současná doba nás vede k sobě, pochopení vnitřních procesů směřujících k harmonii. Při setkání s druhými lidmi dochází k hlubšímu pochopení sama sebe v rámci interakce s ostatními.

Kakaová ceremonie s Anael/ Dominikanská republika 10. 11.

Kakaová ceremonie s Anael/ Dominikanská republika
ANAEL je moderní šamanka, pracuje tedy s kávou a kakaem jako posvátnými nápoji. Vedle práce léčitelky a prodeje Larimáru umožňuje českým milovníkům kávy, kakaa i čaje prožít výjimečný zážitek s těmito 100% organickými napojemi s napojením na původní život obyvatelstva jeskyni ostrova nazývající se Tainos.

Skupinová terapie s ladičkami s Karlou 13. 11. od 18 hod.

skupinová terapie ladičky
Nahlédneme do rovnováhy fyzického těla a elektromagnetického pole kolem těla, které je mapou naší mysli a odráží naše pocity, emoce, vzpomínky a fyzické bolesti. Prozkoumáme sílu a účinek frekvencí v našem těle a mimo něj a zprůchodníme uvízlou energii v poli, která je z pravidla příčinou psychických, duševních i tělesných potíží. Cílem je naladit své tělo a biopole do rovnováhy a fungovat na 100%.

Voice Dialogue s Janou 14. 11. od 18 hodin

Voice Dialogue s Janou
Voice dialogue, konstelace, náhledy: každé sudé úterý 18-21 hodin. Voice dialog je o navazování přímého dialogu s našimi vnitřními osobami - s našimi vnitřními částmi.Těch je v nás je celá plejáda, od těch citlivých, zranitelných, až po ty mocenské, bezcitné a arogantní. Některé pracují otevřeně, některé v nás za nitky tahají skrytě. Každá z nich má svoje kvality, svoje úkoly a repertoár svých nástrojů. Všechny mají své dary, ale také svá omezení, která vyplývají především z nedostatku jejich vědomí o sobě sama.…

Ticho, Smrt a Meditace - přednáška Romana Mlejnka 16. 11. od 17 hodin

Ticho, Smrt a Meditace - přednáška Romana Mlejnka
Ticho, Smrt a Meditace
16.listopadu 2023 od 17.00 v Centru Světla, Vyšehradská 43, Praha 2, 3.patro, přednáška jeskyňáře a spisovatele Romana Mlejnka s besedou na téma: pobyty ve tmě, setkání s Tichem, přesahy Smrti... Romana Mlejnka možná znáte z pořadu Duše K Jaroslava Duška, viz https://www.youtube.com/watch?v=DtWmVrBgWJY Na besedě je omezený počet míst, přihlášky zasílejte na adresu: msrdce@seznam.cz

Do naší videotéky jsme vložili nová videa - 21denní meditační praxe, Přednášky o práně a Cyklus krátkých videí PRÁNA MÝTŮ ZBAVENÁ.

Na videa se můžete bezplatně podívat zdarma přes Zkušební členství Video MAX.

Nové semináře

Připravili jsme pro Vás novou nabídku seminářů. Zůstaňte v obraze.

Akademie zvuku - již 3 víkend (nově opět od ledna 2024)

Akademie zvuku
Akademie zvuku 
" Zvuková rezonance I." 
Nově otevřené studium zvuku, vibrací a frekvencí skrze terapeutické ladičky.
Čtyři víkendy se budeme učit o síle a účinku frekvencí v našem těle i mimo něj.

Hormonální jógová terapie se Šárkou Simonidesovou 18. 11. od 10 hodin.

Svět hormonální jógy
Během semináře se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak hravě budete cvičit doma.
Celá sestava HJ trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou nebo s jiným druhem cvičení.
facebook youtube 
Email Marketing Powered by MailPoet