Kontakty

Kontakty na Centrum Světla

Fakturační údaje

Dodavatel

Ing. Monika Kunovská
(Fyzická osoba)

Fakturační adresa

Lidečská 137/3
Praha - Zličín
155 21
Česká republika

49407082

Číslo účtu (CZK)

183629927/0300 (ČSOB)
IBAN: CZ6403000000000183629927
SWIFT / BIC: CEKOCZPP

Přejete si dostávat informace z Centra Světla?

Chcete být upozorňováni když vyjdou nové semináře, setkání, pravidelné lekce, nebo nová videa v naší videotéce?
Přihlaste se k odběru novinek a my vás budeme pravidelně informovat.

Lidé z Centra světla

Centrum svetla Monika Kunovska

Monika Kunovská

Práce s energií, Otevírání intuice a třetího oka, Pránická výživa, Meditace.
V Centru cvičím Qigong, vedu praxi Image Medicine, meditace, organizuji setkávání lidí.
8 let na práně, terapeutka Image Medicine, instruktorka Qigongu, harmonizační programy.
Prána mi ukázala novou dimenzi našeho bytí v lehkosti, svobodě a radosti. Otevřela mi bránu k mému vědomí i do jiných vesmírů. Skrze pránu jsem se zharmonizovala a harmonie mi umožňuje být bez fyzické stravy. Specializuji se dlouhodobé harmonizační programy pro vědomé bytí, ve kterých kombinuji vše co znám a sama praktikuji – práci s energií Qigong, rozvíjení intuice a vnitřních smyslů, meditaci, rozvoj pozornosti a přítomnosti v každodenním životě TEĎ…TEĎ…TEĎ. Konzultace. Osobní konzultace s ošetřením pomocí Chinese Image Medicine Praha 2, Centrum Světla, Vyšehradská 43, Jihlava, Husova 11 Na osobní konzultaci se můžete objednat pomocí mailu monika@monikakunovska.cz nebo sms na tel. 733 580 776.  Konzultace trvá 1 – 1,5 hodinu. Odměna 1 500 Kč. V současné době probíhají konzultace také online prostřednictvím whatsapp, messenger nebo skype. Konzultace trvá 1 hodinu a odměna je 1000 Kč. Image Medicine je moderní léčebná metoda založená na podrobné diagnostice člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, úrovně rovnováhy jin a jang a také úrovně prázdnoty-jednoty. Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně jsou v harmonii. Diagnostika i léčení jsou založeny na práci s obrazy, jak název této metody napovídá. Kde je nerovnováha nebo nemoc objevují se obrazy, které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie. Diagnostika i metody IM jsou ověřené a používané v Číně již několik tisíc let.
Zobrazit více
Centrum svetla Ota Kulhanek

Ota Kulhánek

Zdravé dýchání, Vědomé otužování, Přirozené běhání.
Pro Centrum jsem připravil sérii workshopů se zaměřením na zdravé dýchání.
Instruktor WimHofMetod, Oxygen Advantage, ChiRunning, koučování
Zjistil jsem, že odolnost není výsadou výjimečných superjedinců. Tuto schopnost můžeme rozvíjet my všichni. Vyžaduje to práci a disciplínu, ale postupem času budete připraveni zvládnout cokoliv, co Vám život připraví, aniž by to na Vás mělo nepříznivé účinky. Pomáhám na této cestě pomocí metod, které rozvíjejí naše schopnosti v oblastech vědomého otužování, zdravého dýchání, přirozeného běhání. Všechny podporuje správná mentální příprava.
Zobrazit více
Mira

Míra Polesný

Miroslav Polesný Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 Masáž s Mírou Masér pro zdravotnictví , akreditovaný v RÚ Kladruby, s vlastní dlouholetou soukromou praxí. Neustále hledám souvislosti pro účinnou harmonizaci těla i mysli. Harmonizační a Léčebná masáž při využití mnoha druhů masáží a technik, možností působení a intenzity, Vše přizpůsobeno Vašim potřebám a aktuálnímu stavu. Mým záměrem je odstranění svalového napětí až v hlubokých vrstvách svalů, za pomoci léčebných technik s minimální manuální korekcí páteře. Při masáži využívám znalosti a zkušenosti propojení a souvislostí celého těla i dalších jemných úrovních mysli. V buněčné paměti se při masáži spontánně uvolňují také starší traumata, negativní prožitky a vzorce. Abychom spolu dosáhli významného uvolnění terapie trvá ideálně 90 minut.
Zobrazit více
Centrum svetla Jana Steckerova

Jana Steckerová

Ing. Jana Steckerová Voice dialogue, meditační praxe, biodynamická kraniosakrální terapie V Centru světla vedu večery Voice dialogu, meditační praxe a individuální terapie formou Stillness Touch (vědomý dotek), práce s vnitřními osobami, individuálními konstelacemi, hranicemi Stillness Touch neboli dotek ticha a klidu (biodynamická kraniosakrální terapie) Při Dynamic Stillness Touch neboli dynamickém doteku ticha a klidu terapeut nabízí klientovi dotek, který je bez jakéhokoli zasahování, posuzování, hodnocení, či očekávání. Naopak je prosycen přijetím a postojem nevím. Vzhledem k tomu, že se v průběhu života setkáváme převážně s opačným přístupem, tedy tlakem, očekáváními a hodnoceními, je takovýto kontakt pro systém klienta balzámem, ve kterém se může v poli naprosté důvěry začít svým zcela unikátním a jedinečným způsobem přirozeně uvolňovat a navracet ke svému zdraví. Voice dialogue Voice dialogue je o navazování přímého dialogu s našimi vnitřními částmi, vnitřními osobami. Ty mohou být oslnivé, přátelské, komunikativní, otevřené, ale i stažené, plaché nebo naopak bojovné či arogantní. Všechny ale spojuje to, že o svém působení nemají příliš povědomí, přestože my sami jejich projevy dobře známe. Jednají automaticky na základě kdysi dávno zvolených strategií a vzorců. Navíc fungují jako zcela autonomní jednotky, se svými vlastními záměry i nástroji. Tím, že je oslovíme přímo, navážeme s nimi dialog, dáme jim možnost si sama sebe uvědomit, poznat své kvality i omezení do větší hloubky. Díky tomu mohou přetnout své automatické navykle jednání a prožívání. Ke slovu se pak mohou dostat nové kvality, které byly doposud v systému potlačeny. Život se tak stává plnější, vědomější a svobodnější. Ne-meditace: Ne-meditace je opuštěním úsilí, konání, dosahování, kontrolování a naopak o navrácení se do sféry Bytí, kde jsme jen tak, jak jsme a tím, čím ve skutečnosti doopravdy Jsme. To vše vede k uvolněnému, tichému a blaženému spočívání v naší pravé přirozenosti. Práce s hranicemi Práce s hranicemi nám ukáže, kudy naše hranice vedou, kde je sami sobě překračujeme a kde je naopak nerespektujeme u druhých. Naučí nás naše hranice cítit a ustát se v nich za všech podmínek. Ing. Jana Steckerová Absolvované výcviky: dvouletý výcvik Voice dialogu a systemických konstelací u Radima Resse, semináře Doteku ticha a klidu u Charlese Riedlyho a Georgie Milne, výcvik regresní terapie u akademické sochařky Míly Lukášové, Kineziologie One Brain u Mgr. Míly Rutové, dvacet let meditační praxe (křesťanská mystika, átmavičára, Dzogchen)
Zobrazit více
Centrum svetla Karli Tomiss Bartikova

Karli Tomiss Bartíková

Zvuková rezonance pro Tělo – Mysl – Duši s použitím ladiček.
V Centru se učíme o zvuku, vibracích a konkrétních frekvencí terapeutických ladiček.
Individuální i společné terapie a harmonizace pomocí terapeutických ladiček.
Vše okolo nás a v nás je v neustálé vibraci a člověk je vlastně úžasná světelná a zvuková bytost, jehož snahou a konečným úkolem je být v souladu s harmonii samotného Vesmíru. Zvuk funguje jako inteligentní energie, která probouzí naše Vědomí a posouvá nás do stavu „ Tvůrce“. Čisté tóny ladiček přinášejí možnost vnímat vibrace na všech úrovních našich těl, od jemnohmotné neviditelné energie prostupující našim biopolem, až po naše fyzické tělo, do kostí, svalů, tkání a buněk… Konkrétní frekvence a vibrace zasáhnou přesně tu oblast, kterou je zapotřebí pochopit a uvolnit, abychom mohli dosáhnout vnitřní i vnější harmonie. Individuální konzultace Zvuková rezonance terapeutickými ladičkami. Den: pondělí – ( 1x za měsíc), začátek 26.9.,24.10.,21.11., 19.12. Čas: individuální domluva vždy předem telefonicky Cena: 2 000 Kč (1-1,5 hodiny) V Centru jsem pro Vás připravila pravidelné individuální a skupinové konzultace pomocí zvuku. Nahlédneme do rovnováhy fyzického těla a elektromagnetického pole kolem těla, které je mapou naší mysli a odráží naše pocity, emoce, vzpomínky a fyzické bolesti. Prozkoumáme sílu a účinek frekvencí v našem těle a mimo něj a zprůchodníme uvízlou energii v poli, která je z pravidla příčinou psychických, duševních i tělesných potíží. Cílem je naladit své tělo a biopole do rovnováhy a fungovat na 100 %.
Zobrazit více
Petr Litvik alikvotní zpěv

Petr Litvik

Hudba je přirozenou součástí našeho života. Je s námi každý den. Je schopna vyvolat silné emoce i probudit vzpomínky na prožité události v našem životě. Muzikoterapie patří mezi expresní neverbální umělecké terapie. Působí plné propojení s vlastním tělem, zlepšení paměti, pozornosti a koncentrace, lepší koordinaci pohybů, je účinným lékem proti každodenním stresům a díky tomu funguje jako prevence proti syndromu vyhoření. Je možné ji využít jako součást rehabilitace pro pacienty po psychickém nebo fyzickém traumatu. Při muzikoterapii používám hand-panny, tibetské mísy, monochordy, thajský cimbál, zvonkohry, kytary, vodní sloup a hrdelní alikvotní zpěvy, pokud situace dovolí i šamanské bubny.
Zobrazit více
Iva Adlerová

Iva Adlerová

Propojila jsem svou vědeckou historii genetika s uměním, se symbolickým myšlením. V souvislostech jsem začala nacházet bohatší skutečnost. Zjistila jsem, že složité se změnilo v jednoduché. Neustálé poctivé zkoumání s nohama na zemi mi dovoluje rozlišovat to, co nedává smysl ani z jednoho úhlu pohledu. Při seminářích nabízím vždy v rovnováze obrazné myšlení i vytváření obrazů různými technikami v hmatatelné podobě – pastelech, nebo akvarelech na papíru
Zobrazit více
Marketa Moravkova Centrum Svetla e1687003055945

Markéta Morávková

Intuitivní práce s tělem – „Skrz tělo k vlastní duši” rozhovor, meditace, síla dechu, intuitivní kontakt, hudba a práce s energií, to jsou nástroje, které využívám pro obnovení spojení s vlastním tělem. Během několikaleté praxe fyzioterapie, jsem zjistila, jak moc jsme ztratili kontakt sami se sebou, včetně mě. Já sama jsem signály z těla nevnímala, až si jednoho dne řeklo dost a tady začala má cesta sebepoznání. Skrze hlubokou vlastní zkušenost jsem začala vnímat TĚLO jako domov, chrám duše, skrz který můžeme cítit, kdo doopravdy jsme. Mým posláním je naučit lidi vnímat své tělo, vědomě mu naslouchat a učit se rozumět jemným signálům, které z něj přichází. To vše se může dít jen ve chvíli, kdy se zastavíme, zklidníme mysl a přesuneme pozornost směrem do těla. Moc ráda Vás touto cestou v Centru provedu.
Zobrazit více
Sarka Richterova

Šárka Richterová

Masáže ( kombinace klasické, reflexní, ájurvédské, energetické, lymfatická klasická a reflexní) Ruce a prsty jsou moje druhé oči, a tak se dívám na lidi 28 let. Masáž může být prvním krokem k uvolnění napětí, blokád energie. Navodí soulad, lepší komunikaci mezi tělem a duší člověka. Masážní hmaty jsou noty, tělo nástroj… pokaždé jiná píseň:) Reflexní hlubinná terapie je jen jiný způsob, kterým se může uvolnit napětí a nerovnováha, způsobené nevědomým prožitkem některé z minulých událostí. Člověku pomáhá v nastavení osobních hranic a zvýšení imunitní schopnosti. Kromě škol a kurzů vycházím také z prožitku a pochopení vlastních zkušeností s rozvody, závislostí, poruchou příjmu potravy, znásilněním a poruchami osobnosti a transgendrem u blízkých v rodině. Vše se dá proměnit ve zkušenost. Hluboce ponořeni hledáme sebe… nalézáme mír. Nakonec všechno dobře dopadne:)
Zobrazit více
Věra Svatoňová Centrum Světla

Věra Svatoňová

TERAPIE- ZDRAVÍ- VZTAHY PharmDr. Věra Svatoňová- terapeut psychoenergetické transformace Hledáte zlepšení ve Vašem životě? Rádi byste se zbavili zdravotních potíží, problémů ve vztazích, práci nebo studiu? JAK VÁM MOHU POMOCI A JAK PRACUJI Pomocí tradičních i moderních technik Vás v klidu a citlivě provedu transformačním procesem, najdeme a pochopíme příčiny Vašich potíží a společně je zpracujeme. Odstraněním bloků a traumat uložených v nevědomí se Vám otevře zcela jiný úhel pohledu na danou situaci,najde se nové řešení, nová cesta….záleží jen na Vás, zda-li si zvolíte možnost po ní vykročit. CO ŘEŠÍM Vztahy: rozbor vztahů v rodině, mezi partnery, v práci a k práci, ale i vztahu, který máme sami k sobě Traumata a jiná silná témata: stres, úzkosti, fobie, panické ataky Psychosomatické potíže: bolesti hlavy či různé chronické bolesti POUŽÍVANĖ TECHNIKY: Transformační energetická psychologie (TEP) je zaměřena na práci s nevědomím- zde jsou uloženy naše negativní zážitky a zkušenosti od raného dětství. Nasledně pak ovlivňují negativně všechny oblasti našeho života. Energetická psychologie umožní tyto bloky zvědomit, zpracovat a odebrat jim jejich emoční náboj. Používám techniku jemného poklepu na akupresurní body při relaxaci klienta Kvantová terapie Pracuje také s nevědomím a odstraněním našich bloků, ale používá k tomu speciální techniky dle příslušné emoce a situace. Obě techniky lze vhodně kombinovat Silvova metoda Umožní používat obě hemisféry mozku a spojit nás s účinnější tvůrčî skutečnosti. Pomůže nám pochopit odpovědi na zdánlivě obtížně řesitelné problémy, lépe komunikovat a zvládat stres. Bachova květy Působí na negativní emoce- strach, vyčerpání, nedostatečné sebevědomí, nezájem, pýcha, žárlivost…vhodně zvolené květy nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, vrátí nás do rovnováhy. Pomohou najít sílu a odvahu uskutečnit své cíle a přání NLP a koučink- je proces modelování vědomých i nevědomých vzorců myšlení, komunikace a chování,umožní vědomě rozvíjet svůj potenciál, vztahy a dosahovat svých cílů
Zobrazit více
Jana Matasová Centrum Světla

Jana Matasová

Breussova masáž, Spirituální regrese mezi životy, Holistická regresní terapie, Jemné raw rostlinné stravování: příjemné k tělu i přírodě — V Centru světla si u mne můžete vychutnat Breussovu masáž s třezalkovým olejem, který léčí bolesti zad, vyživuje meziobratlové ploténky a uklidňuje nervy. Pokud budete chtít objevovat odpovědi na své nejniternější otázky, provedu vás jemnohmotným světem vaší psyché při Spirituální regresi mezi životy (Life between lives – Michael Newton, Dolores Cannon). S pomocí Holistické regresní terapie můžete nalézt příčiny i řešení vašich životních problémů, strachů, záseků, bolestí, smutků nebo třeba poznat své zapomenuté talenty či navnímat trochu jinak svá rozhodnutí a přání. S radostí vám předám během seminářů a individuálních konzultací i své znalosti z oblasti rostlinného raw stravování. — Při své práci uplatňuji znalosti ze studií psychologie na Západočeské univerzitě v Plzni, zkušenosti a dovednosti získané ze seminářů certifikovaného regresního terapeuta Kirana Anumalasettyho, z dvouletého výcviku a studia v Getting Better School (certifikovaná škola Mezinárodní asociací regresních terapeutů The Earth Association for Regression Therapy). Používám i prvky z praktikování focusingu, mindfulness, metodu práce s myslí od Byron Katie a jógy. Mnoho let se zajímám o ájurvédu, sebeléčení a přírodní životní styl.
Zobrazit více
Svět hormonální jógy

Šárka Simonidesová

Vaše průvodkyně světem hormonální jógy. Šárka je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky. Byla přímou studentkou brazilské psycholožky Dinah Rodrigues, která HJT vymyslela, a která jako jediná na světě může certifikát vydávat. V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy už 12 let. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic a v tuto chvíli semináře navštívilo více než 7 000 klientek a klientů. Zkušeností a znalostí posbírala za svoji desetiletou praxi HJT opravdu nespočet. Na svých seminářích předává a vyučuje sestavu HJT tak, aby se s vámi podělila o vše, co umí, a co nejen jejímu životu dává smysl. Její semináře můžete navštívit po celé ČR, primárně v Praze, Jihlavě, Brně, Liberci, Táboře, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Strakonicích či Hradci Králové.
Zobrazit více
Mila Bukacek2

Míla Bukáček

Průvodce činnostmi na gymnastických míčích Tělo je náš chrám, zápisník, rádce, pán či sluha a mohli bychom najít i pár dalších definic. Je s námi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý náš život a je fajn s ním dojít ke vzájemně prospěšnému partnerství. Pomocí her i cvičení na gymnastických míčích lze udělat z našeho těla většího spojence a umět se naladit na komunikaci, která nám poskytne jistý přínos do života. Naladění se na svůj střed, nacházení rovnováhy, zvýšení odolnosti, schopnosti se adaptovat, zvýšení důvěry ve vlastní schopnosti i zoptimalizování odhadu na co aktuálně mám a mnohem více mohu rozvíjet díky činnostem na gymnastických míčích. Budete překvapeni, co všechno dokážete, když se otevřete a vykročíte…
Zobrazit více
Petr Horák

Petr Horák

Petr je muž a táta 3 dětí. Jednoho dne zjistil, že cítí a vidí více než předpokládá hmotný svět. Byla tu energie v rukou, vidění energetického pole člověka a aury. Cvičil a meditoval. Praktikoval thetahealing a další. Prošel s láskou dlouhé období nemoci své ženy a po jejím odchodu z tohoto světa pokračuje ve své práci, vztahu ke světu i Vesmíru. Smrt mu dala další život. Jeho role jsou také moderátor, manažer, podnikatel a průvodce lidí na cestě. Využívá svých darů energetického léčení a vidění, je aktivním podporovatelem života. Je certifikovaný kouč a je popularizátorem metod Wim Hof a Thetahealing. Věnuje se vedení skupin zaměřených na vědomý život. Veřejně vystupuje, např. v internetovém vysílání Cesty k sobě a na přednáškách v ČR i zahraničí. Ve svých terapeutických sezeních využívá češtinu, angličtinu a také rozvíjí svoji polštinu a němčinu. Petra můžete kontaktovat: na Facebooku: https://www.facebook.com/zivotvenergii na webu: www.zivotvenergii.cz Dále můžete Petra najít: www.akvizio.cz www.cestyksobe.cz
Zobrazit více
Verka Hermankova Harmonizacni obrazy

Věrka Heřmánková

Věrka Heřmánková – freelancerka, “ekvipmentistka”, maminka dvou dcer, nadšená pozorovatelka života
Zobrazit více
Veronika Veganika 2

Veronika Veganika

„Vnímám prostor kolem sebe jako chrám svého těla a tělo jako chrám své duše. Věřím, že tělo je koncipováno pro mnohem delší a vitálnější život v plné síle, zdraví a radosti. A věřím, že strava a životní styl je to, co určuje kvalitu našeho života a zdraví těla.“ Miluji také tradice a rituály, protože bez hloubek a kořenů nelze růst k nebi. Předky vnímám jako studnici moudrosti a opírám se o ně při svém tvoření. Byla to právě moje babička, která měla v sobě sílu přirozené moudrosti a energii zasvěcení, a která mě vzala s sebou do té úchvatné krajiny chutí, vůní a radostného vaření jako oslavy života a těla. To vytvořilo kořeny, z kterých vyrůstám a čerpám, a které mi otevřely dveře k mé životní lásce, jež se postupně rozvinula do krásy a hloubky vědomého vaření a žití v přirozenosti. Rozvíjím to, co mi bylo dáno a rozšiřuji tuto neobyčejnou mozaiku života o další části, abych je mohla předávat dál.
Zobrazit více
Centrum svetla Dana Jirkalova

Dana Jirkalová

Tanec, tělo, hlas, energie, prožitek sebe sama.
V Centru se zaměřuji na práci s hlasem a kruhové tance.
Gestalt psychoterapie, bioenergetika, tantra a šamanismus, Dances of Universal Peace – kruhové tance, práce s tělem a zejména životní praxe.
Tanec a zpěv není jen pro vyvolené, co stojí na pódiu a drží mikrofon. Jsme to my! Naše přirozenost, potenciál, dary pro život. Naše božství! Pojďte objevovat, každý může, jen někomu to bylo vymluveno. Když se mne zeptáte, jak se mám, říkám: Mám se dobře a dobrodružně. … A tančím, zpívám, masíruji. V tom vidím a žiji svoje životní štěstí a životní energii. A baví mne to sdílet a inspirovat jiné lidi.
Zobrazit více
Gussie

Gussie Grace Wallem

Autorkou a lektorkou Erogeneticu je Gussie Grace Wallem (Norsko). Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v Mezinárodním institutu své tety Gerdy Boyesen (zakladatelky peristaltiky a biodynamické psychologie). Díky svým mediálním schopnostem pracovala s klienty již od roku 1970. Další zkušenosti získala v psychologické a psychiatrické praxi v Hamburku, kde mimo jiné kombinovala při své práci body-psychoterapii, akupunkturu a psycho-kinesiologii. Koncem 80.let spojila své zkušenosti a znalosti do vlastního systému Erogenetic. Grace poskytuje individuální sezení, včetně koučinku a organizuje otevřené workshopy. Navíc předává své učení ve výcviku
Zobrazit více
Pavel Maur

Pavel Maur a Hanka Mikšová

Kraniosakrální terapie je metoda, kterou znovuobjevil americký osteopat Dr. William Sutherland. Byla dále rozvinuta do biodynamického přístupu se spirituálním přesahem (Franklyn Sills a další). Charles Ridley završuje vývoj do tzv. Doteku ticha a klidu, jež vede k uvědomění sebe jako Čirého dechu lásky (Spanda, pulsace vědomí) a jeho plné vtělení.
Zobrazit více
Dagmar Králová

Dagmar Králová

Prožij – Zpomal – Vnímej „Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a ráda pracuji s detaily.“
Zobrazit více
Email BG PNG3

Napište nám