Kontakty

Kontakty na Centrum Světla

Fakturační údaje

Dodavatel

Ing. Monika Kunovská
(Fyzická osoba)

Fakturační adresa

Lidečská 137/3
Praha - Zličín
155 21
Česká republika

49407082

Číslo účtu (CZK)

183629927/0300 (ČSOB)
IBAN: CZ6403000000000183629927
SWIFT / BIC: CEKOCZPP

Přejete si dostávat informace z Centra Světla?

Chcete být upozorňováni když vyjdou nové semináře, setkání, pravidelné lekce, nebo nová videa v naší videotéce?
Přihlaste se k odběru novinek a my vás budeme pravidelně informovat.

Lidé z Centra světla

Centrum svetla Monika Kunovska

Monika Kunovská

Práce s energií, Otevírání intuice a třetího oka, Pránická výživa, Meditace.
V Centru cvičím Qigong, vedu praxi Image Medicine, meditace, organizuji setkávání lidí.
8 let na práně, terapeutka Image Medicine, instruktorka Qigongu, harmonizační programy.
Prána mi ukázala novou dimenzi našeho bytí v lehkosti, svobodě a radosti. Otevřela mi bránu k mému vědomí i do jiných vesmírů. Skrze pránu jsem se zharmonizovala a harmonie mi umožňuje být bez fyzické stravy. Specializuji se dlouhodobé harmonizační programy pro vědomé bytí, ve kterých kombinuji vše co znám a sama praktikuji – práci s energií Qigong, rozvíjení intuice a vnitřních smyslů, meditaci, rozvoj pozornosti a přítomnosti v každodenním životě TEĎ…TEĎ…TEĎ. Konzultace. Osobní konzultace s ošetřením pomocí Chinese Image Medicine Praha 2, Centrum Světla, Vyšehradská 43, Jihlava, Husova 11 Na osobní konzultaci se můžete objednat pomocí mailu monika@monikakunovska.cz nebo sms na tel. 733 580 776.  Konzultace trvá 1 – 1,5 hodinu. Odměna 1 500 Kč. V současné době probíhají konzultace také online prostřednictvím whatsapp, messenger nebo skype. Konzultace trvá 1 hodinu a odměna je 1000 Kč. Image Medicine je moderní léčebná metoda založená na podrobné diagnostice člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, úrovně rovnováhy jin a jang a také úrovně prázdnoty-jednoty. Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně jsou v harmonii. Diagnostika i léčení jsou založeny na práci s obrazy, jak název této metody napovídá. Kde je nerovnováha nebo nemoc objevují se obrazy, které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie. Diagnostika i metody IM jsou ověřené a používané v Číně již několik tisíc let.
Zobrazit více
Mira

Míra Polesný

Miroslav Polesný Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 Masáž s Mírou Masér pro zdravotnictví , akreditovaný v RÚ Kladruby, s vlastní dlouholetou soukromou praxí. Neustále hledám souvislosti pro účinnou harmonizaci těla i mysli. Harmonizační a Léčebná masáž při využití mnoha druhů masáží a technik, možností působení a intenzity, Vše přizpůsobeno Vašim potřebám a aktuálnímu stavu. Mým záměrem je odstranění svalového napětí až v hlubokých vrstvách svalů, za pomoci léčebných technik s minimální manuální korekcí páteře. Při masáži využívám znalosti a zkušenosti propojení a souvislostí celého těla i dalších jemných úrovních mysli. V buněčné paměti se při masáži spontánně uvolňují také starší traumata, negativní prožitky a vzorce. Abychom spolu dosáhli významného uvolnění terapie trvá ideálně 90 minut.
Zobrazit více
Centrum svetla Jana Steckerova

Jana Steckerová

Ing. Jana Steckerová Voice dialogue, meditační praxe, biodynamická kraniosakrální terapie V Centru světla vedu večery Voice dialogu, meditační praxe a individuální terapie formou Stillness Touch (vědomý dotek), práce s vnitřními osobami, individuálními konstelacemi, hranicemi Stillness Touch neboli dotek ticha a klidu (biodynamická kraniosakrální terapie) Při Dynamic Stillness Touch neboli dynamickém doteku ticha a klidu terapeut nabízí klientovi dotek, který je bez jakéhokoli zasahování, posuzování, hodnocení, či očekávání. Naopak je prosycen přijetím a postojem nevím. Vzhledem k tomu, že se v průběhu života setkáváme převážně s opačným přístupem, tedy tlakem, očekáváními a hodnoceními, je takovýto kontakt pro systém klienta balzámem, ve kterém se může v poli naprosté důvěry začít svým zcela unikátním a jedinečným způsobem přirozeně uvolňovat a navracet ke svému zdraví. Voice dialogue Voice dialogue je o navazování přímého dialogu s našimi vnitřními částmi, vnitřními osobami. Ty mohou být oslnivé, přátelské, komunikativní, otevřené, ale i stažené, plaché nebo naopak bojovné či arogantní. Všechny ale spojuje to, že o svém působení nemají příliš povědomí, přestože my sami jejich projevy dobře známe. Jednají automaticky na základě kdysi dávno zvolených strategií a vzorců. Navíc fungují jako zcela autonomní jednotky, se svými vlastními záměry i nástroji. Tím, že je oslovíme přímo, navážeme s nimi dialog, dáme jim možnost si sama sebe uvědomit, poznat své kvality i omezení do větší hloubky. Díky tomu mohou přetnout své automatické navykle jednání a prožívání. Ke slovu se pak mohou dostat nové kvality, které byly doposud v systému potlačeny. Život se tak stává plnější, vědomější a svobodnější. Ne-meditace: Ne-meditace je opuštěním úsilí, konání, dosahování, kontrolování a naopak o navrácení se do sféry Bytí, kde jsme jen tak, jak jsme a tím, čím ve skutečnosti doopravdy Jsme. To vše vede k uvolněnému, tichému a blaženému spočívání v naší pravé přirozenosti. Práce s hranicemi Práce s hranicemi nám ukáže, kudy naše hranice vedou, kde je sami sobě překračujeme a kde je naopak nerespektujeme u druhých. Naučí nás naše hranice cítit a ustát se v nich za všech podmínek. Ing. Jana Steckerová Absolvované výcviky: dvouletý výcvik Voice dialogu a systemických konstelací u Radima Resse, semináře Doteku ticha a klidu u Charlese Riedlyho a Georgie Milne, výcvik regresní terapie u akademické sochařky Míly Lukášové, Kineziologie One Brain u Mgr. Míly Rutové, dvacet let meditační praxe (křesťanská mystika, átmavičára, Dzogchen)
Zobrazit více
Centrum svetla Karli Tomiss Bartikova

Karli Tomiss Bartíková

Zvuková rezonance pro Tělo – Mysl – Duši s použitím ladiček.
V Centru se učíme o zvuku, vibracích a konkrétních frekvencí terapeutických ladiček.
Individuální i společné terapie a harmonizace pomocí terapeutických ladiček.
Vše okolo nás a v nás je v neustálé vibraci a člověk je vlastně úžasná světelná a zvuková bytost, jehož snahou a konečným úkolem je být v souladu s harmonii samotného Vesmíru. Zvuk funguje jako inteligentní energie, která probouzí naše Vědomí a posouvá nás do stavu „ Tvůrce“. Čisté tóny ladiček přinášejí možnost vnímat vibrace na všech úrovních našich těl, od jemnohmotné neviditelné energie prostupující našim biopolem, až po naše fyzické tělo, do kostí, svalů, tkání a buněk… Konkrétní frekvence a vibrace zasáhnou přesně tu oblast, kterou je zapotřebí pochopit a uvolnit, abychom mohli dosáhnout vnitřní i vnější harmonie. Individuální konzultace Zvuková rezonance terapeutickými ladičkami. Den: pondělí – ( 1x za měsíc), začátek 26.9.,24.10.,21.11., 19.12. Čas: individuální domluva vždy předem telefonicky Cena: 2 000 Kč (1-1,5 hodiny) V Centru jsem pro Vás připravila pravidelné individuální a skupinové konzultace pomocí zvuku. Nahlédneme do rovnováhy fyzického těla a elektromagnetického pole kolem těla, které je mapou naší mysli a odráží naše pocity, emoce, vzpomínky a fyzické bolesti. Prozkoumáme sílu a účinek frekvencí v našem těle a mimo něj a zprůchodníme uvízlou energii v poli, která je z pravidla příčinou psychických, duševních i tělesných potíží. Cílem je naladit své tělo a biopole do rovnováhy a fungovat na 100 %.
Zobrazit více
Centrum svetla Ota Kulhanek

Ota Kulhánek

Zdravé dýchání, Vědomé otužování, Přirozené běhání.
Pro Centrum jsem připravil sérii workshopů se zaměřením na zdravé dýchání.
Instruktor WimHofMetod, Oxygen Advantage, ChiRunning, koučování
Zjistil jsem, že odolnost není výsadou výjimečných superjedinců. Tuto schopnost můžeme rozvíjet my všichni. Vyžaduje to práci a disciplínu, ale postupem času budete připraveni zvládnout cokoliv, co Vám život připraví, aniž by to na Vás mělo nepříznivé účinky. Pomáhám na této cestě pomocí metod, které rozvíjejí naše schopnosti v oblastech vědomého otužování, zdravého dýchání, přirozeného běhání. Všechny podporuje správná mentální příprava.
Zobrazit více
Jana Matasová Centrum Světla

Jana Matasová

Breussova masáž, Spirituální regrese mezi životy, Holistická regresní terapie, Jemné raw rostlinné stravování: příjemné k tělu i přírodě — V Centru světla si u mne můžete vychutnat Breussovu masáž s třezalkovým olejem, který léčí bolesti zad, vyživuje meziobratlové ploténky a uklidňuje nervy. Pokud budete chtít objevovat odpovědi na své nejniternější otázky, provedu vás jemnohmotným světem vaší psyché při Spirituální regresi mezi životy (Life between lives – Michael Newton, Dolores Cannon). S pomocí Holistické regresní terapie můžete nalézt příčiny i řešení vašich životních problémů, strachů, záseků, bolestí, smutků nebo třeba poznat své zapomenuté talenty či navnímat trochu jinak svá rozhodnutí a přání. S radostí vám předám během seminářů a individuálních konzultací i své znalosti z oblasti rostlinného raw stravování. — Při své práci uplatňuji znalosti ze studií psychologie na Západočeské univerzitě v Plzni, zkušenosti a dovednosti získané ze seminářů certifikovaného regresního terapeuta Kirana Anumalasettyho, z dvouletého výcviku a studia v Getting Better School (certifikovaná škola Mezinárodní asociací regresních terapeutů The Earth Association for Regression Therapy). Používám i prvky z praktikování focusingu, mindfulness, metodu práce s myslí od Byron Katie a jógy. Mnoho let se zajímám o ájurvédu, sebeléčení a přírodní životní styl.
Zobrazit více
Svět hormonální jógy

Šárka Simonidesová

Vaše průvodkyně světem hormonální jógy. Šárka je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky. Byla přímou studentkou brazilské psycholožky Dinah Rodrigues, která HJT vymyslela, a která jako jediná na světě může certifikát vydávat. V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy už 12 let. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic a v tuto chvíli semináře navštívilo více než 7 000 klientek a klientů. Zkušeností a znalostí posbírala za svoji desetiletou praxi HJT opravdu nespočet. Na svých seminářích předává a vyučuje sestavu HJT tak, aby se s vámi podělila o vše, co umí, a co nejen jejímu životu dává smysl. Její semináře můžete navštívit po celé ČR, primárně v Praze, Jihlavě, Brně, Liberci, Táboře, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Strakonicích či Hradci Králové.
Zobrazit více
Veronika Alterová

Veronika Alterová

EFT terapie, Terapie pomocí energetického a magnetického pole, Práce s tělem Moudrost našeho těla je úchvatná. Tělo umí velmi dobře vyhodnotit, co je pro nás dobré. Má skvěle vyvinuté obranné mechanismy, které nás ochraňují, když je třeba. Někdy si však tyto obranné mechanismy a vzorce chce ponechat po zbytek života a nevystavovat nás tak zranění. Vzorce, které nám však kdysi prospěly, pro nás již po letech prospěšné být vůbec nemusí, spíš naopak. Možná je čas je propustit a žít v emoční svobodě. Zabývám se technikami emoční svobody. Zablokované a nezpracované emoce vnímám jako stěžejní příčinu výskytu jakéhokoliv onemocnění jak těla, tak duše. Terapie emoční svobody vede k lehčímu prožívání náročných situací, minimalizaci stresu, neadekvátních reakcí na nějakou situaci a celkově tak k lepšímu životu. Během terapie používám techniku EFT (Emotional Freedom Techniques), která vychází z napravování energetického systému člověka, poklepy na energetické body – meridiány, která vychází z čínské medicíny. Energetický systém jako takový využívám také pro napojení na podvědomí klienta, kdy se pracuje na uvolnění emoce s pomocí svalových a jiných testů těla a využívá se energetické a magnetické pole člověka. Zabývám se různými technikami práce s tělem, tím, jak pomocí těla zlepšovat vlastní fyzický a duševní stav. Tělo je nástroj, který máme stále u sebe a můžeme se spolehnout, že když mu budeme naslouchat a naladíme se na něj, tak pro nás udělá maximum. Moudrost našeho těla a jeho schopnost se uzdravovat je fascinující.
Zobrazit více
Zuzana Vavrova e1708937370755

Zuzana Vávrová

Už jako malá holka jsem měla dosti často v ruce kružítko , rýsovala různé obrazce a vybarvovala je pastelkami. Přišly školní starosti , učení , vzápětí rodina ,děti, stavba rodinného domu a nástup do zaměstnání . Děti vyrostly , mají své rodinné zázemí a děti – má krásná zlatá vnoučátka . Po tragické události v naší rodině , jsem začala tápat , co se děje , otázek ,, proč ? ” , bylo mnoho . Mé tápání a hledání mě přivedlo zpět ke kružítku . Uchvátily mne mandaly . Potřebovala jsem vědět , jak postupovat při jejich malování , znát techniku. Přihlásila jsem se tedy na kurz Malování mandal technikou Dot Art – tečkování . Po absolvování kurzu , který byl pro mne nádherný, léčebný, naplňující , prostě úžasný , jsem se rozhodla jít touto cestou , plánem své duše . Postupně jsem začínala vnímat , že přiřazuji barvy k osobám ve svém okolí . Sedla jsem si a začala pro ně malovat , tečkovat mandaly . Po té chtěly kamarádky mandaly pro své přátele a já zjistila , že podle jména osoby , kterou jsem nikdy neviděla, ji dokáži namalovat. Bylo to úžasné a je , velice jsem vděčná a děkuji za tento dar , který mi byl dán a mohu ho používat pro malování energeticky léčebných mandal.
Zobrazit více
Petr Litvik alikvotní zpěv

Petr Litvik

Hudba je přirozenou součástí našeho života. Je s námi každý den. Je schopna vyvolat silné emoce i probudit vzpomínky na prožité události v našem životě. Muzikoterapie patří mezi expresní neverbální umělecké terapie. Působí plné propojení s vlastním tělem, zlepšení paměti, pozornosti a koncentrace, lepší koordinaci pohybů, je účinným lékem proti každodenním stresům a díky tomu funguje jako prevence proti syndromu vyhoření. Je možné ji využít jako součást rehabilitace pro pacienty po psychickém nebo fyzickém traumatu. Při muzikoterapii používám hand-panny, tibetské mísy, monochordy, thajský cimbál, zvonkohry, kytary, vodní sloup a hrdelní alikvotní zpěvy, pokud situace dovolí i šamanské bubny.
Zobrazit více
Veronika Veganika 2

Veronika Veganika

„Vnímám prostor kolem sebe jako chrám svého těla a tělo jako chrám své duše. Věřím, že tělo je koncipováno pro mnohem delší a vitálnější život v plné síle, zdraví a radosti. A věřím, že strava a životní styl je to, co určuje kvalitu našeho života a zdraví těla.“ Miluji také tradice a rituály, protože bez hloubek a kořenů nelze růst k nebi. Předky vnímám jako studnici moudrosti a opírám se o ně při svém tvoření. Byla to právě moje babička, která měla v sobě sílu přirozené moudrosti a energii zasvěcení, a která mě vzala s sebou do té úchvatné krajiny chutí, vůní a radostného vaření jako oslavy života a těla. To vytvořilo kořeny, z kterých vyrůstám a čerpám, a které mi otevřely dveře k mé životní lásce, jež se postupně rozvinula do krásy a hloubky vědomého vaření a žití v přirozenosti. Rozvíjím to, co mi bylo dáno a rozšiřuji tuto neobyčejnou mozaiku života o další části, abych je mohla předávat dál.
Zobrazit více
Petr Horák

Petr Horák

Petr je muž a táta 3 dětí. Jednoho dne zjistil, že cítí a vidí více než předpokládá hmotný svět. Byla tu energie v rukou, vidění energetického pole člověka a aury. Cvičil a meditoval. Praktikoval thetahealing a další. Prošel s láskou dlouhé období nemoci své ženy a po jejím odchodu z tohoto světa pokračuje ve své práci, vztahu ke světu i Vesmíru. Smrt mu dala další život. Jeho role jsou také moderátor, manažer, podnikatel a průvodce lidí na cestě. Využívá svých darů energetického léčení a vidění, je aktivním podporovatelem života. Je certifikovaný kouč a je popularizátorem metod Wim Hof a Thetahealing. Věnuje se vedení skupin zaměřených na vědomý život. Veřejně vystupuje, např. v internetovém vysílání Cesty k sobě a na přednáškách v ČR i zahraničí. Ve svých terapeutických sezeních využívá češtinu, angličtinu a také rozvíjí svoji polštinu a němčinu. Petra můžete kontaktovat: na Facebooku: https://www.facebook.com/zivotvenergii na webu: www.zivotvenergii.cz Dále můžete Petra najít: www.akvizio.cz www.cestyksobe.cz
Zobrazit více
Gussie

Gussie Grace Wallem

Autorkou a lektorkou Erogeneticu je Gussie Grace Wallem (Norsko). Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v Mezinárodním institutu své tety Gerdy Boyesen (zakladatelky peristaltiky a biodynamické psychologie). Díky svým mediálním schopnostem pracovala s klienty již od roku 1970. Další zkušenosti získala v psychologické a psychiatrické praxi v Hamburku, kde mimo jiné kombinovala při své práci body-psychoterapii, akupunkturu a psycho-kinesiologii. Koncem 80.let spojila své zkušenosti a znalosti do vlastního systému Erogenetic. Grace poskytuje individuální sezení, včetně koučinku a organizuje otevřené workshopy. Navíc předává své učení ve výcviku
Zobrazit více
Jana Hroudova e1718056695838

Kamila Hroudová

V Centru světla nabízím Kraniosakrální osteopatii, ta patří mezi mé favority. Dále ke mě můžete zajít na jemný relaxační dotek v Aromaterapeutické masáži, na tradiční Baňkovou masáž se skleněnými baňkami, Fytoterapii a také na individuální konstelace.
Zobrazit více
Email BG PNG3

Napište nám