Terapie

Terapie

V našich životech se občas projeví obtížná situace, se kterou si nevíme rady. Individuální konzultace patří mezi velmi účinné metody, při kterých můžeme společně otevřít a zpracovat témata hluboce uložena v našem podvědomí. V Centru poskytujeme různé druhy konzultací. Více u jednotlivých terapeutů.

Naši terapeuti

Centrum svetla Monika Kunovska

Monika Kunovská

Práce s energií, Otevírání intuice a třetího oka, Pránická výživa, Meditace.
V Centru cvičím Qigong, vedu praxi Image Medicine, meditace, organizuji setkávání lidí.
8 let na práně, terapeutka Image Medicine, instruktorka Qigongu, harmonizační programy.
Prána mi ukázala novou dimenzi našeho bytí v lehkosti, svobodě a radosti. Otevřela mi bránu k mému vědomí i do jiných vesmírů. Skrze pránu jsem se zharmonizovala a harmonie mi umožňuje být bez fyzické stravy. Specializuji se dlouhodobé harmonizační programy pro vědomé bytí, ve kterých kombinuji vše co znám a sama praktikuji – práci s energií Qigong, rozvíjení intuice a vnitřních smyslů, meditaci, rozvoj pozornosti a přítomnosti v každodenním životě TEĎ…TEĎ…TEĎ. Konzultace. Osobní konzultace s ošetřením pomocí Chinese Image Medicine Praha 2, Centrum Světla, Vyšehradská 43, Jihlava, Husova 11 Na osobní konzultaci se můžete objednat pomocí mailu monika@monikakunovska.cz nebo sms na tel. 733 580 776.  Konzultace trvá 1 – 1,5 hodinu. Odměna 1 500 Kč. V současné době probíhají konzultace také online prostřednictvím whatsapp, messenger nebo skype. Konzultace trvá 1 hodinu a odměna je 1000 Kč. Image Medicine je moderní léčebná metoda založená na podrobné diagnostice člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, úrovně rovnováhy jin a jang a také úrovně prázdnoty-jednoty. Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně jsou v harmonii. Diagnostika i léčení jsou založeny na práci s obrazy, jak název této metody napovídá. Kde je nerovnováha nebo nemoc objevují se obrazy, které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie. Diagnostika i metody IM jsou ověřené a používané v Číně již několik tisíc let.
Zobrazit více
Mira

Míra Polesný

Miroslav Polesný Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 Masáž s Mírou Masér pro zdravotnictví , akreditovaný v RÚ Kladruby, s vlastní dlouholetou soukromou praxí. Neustále hledám souvislosti pro účinnou harmonizaci těla i mysli. Harmonizační a Léčebná masáž při využití mnoha druhů masáží a technik, možností působení a intenzity, Vše přizpůsobeno Vašim potřebám a aktuálnímu stavu. Mým záměrem je odstranění svalového napětí až v hlubokých vrstvách svalů, za pomoci léčebných technik s minimální manuální korekcí páteře. Při masáži využívám znalosti a zkušenosti propojení a souvislostí celého těla i dalších jemných úrovních mysli. V buněčné paměti se při masáži spontánně uvolňují také starší traumata, negativní prožitky a vzorce. Abychom spolu dosáhli významného uvolnění terapie trvá ideálně 90 minut.
Zobrazit více
Centrum svetla Jana Steckerova

Jana Steckerová

Ing. Jana Steckerová Voice dialogue, meditační praxe, biodynamická kraniosakrální terapie V Centru světla vedu večery Voice dialogu, meditační praxe a individuální terapie formou Stillness Touch (vědomý dotek), práce s vnitřními osobami, individuálními konstelacemi, hranicemi Stillness Touch neboli dotek ticha a klidu (biodynamická kraniosakrální terapie) Při Dynamic Stillness Touch neboli dynamickém doteku ticha a klidu terapeut nabízí klientovi dotek, který je bez jakéhokoli zasahování, posuzování, hodnocení, či očekávání. Naopak je prosycen přijetím a postojem nevím. Vzhledem k tomu, že se v průběhu života setkáváme převážně s opačným přístupem, tedy tlakem, očekáváními a hodnoceními, je takovýto kontakt pro systém klienta balzámem, ve kterém se může v poli naprosté důvěry začít svým zcela unikátním a jedinečným způsobem přirozeně uvolňovat a navracet ke svému zdraví. Voice dialogue Voice dialogue je o navazování přímého dialogu s našimi vnitřními částmi, vnitřními osobami. Ty mohou být oslnivé, přátelské, komunikativní, otevřené, ale i stažené, plaché nebo naopak bojovné či arogantní. Všechny ale spojuje to, že o svém působení nemají příliš povědomí, přestože my sami jejich projevy dobře známe. Jednají automaticky na základě kdysi dávno zvolených strategií a vzorců. Navíc fungují jako zcela autonomní jednotky, se svými vlastními záměry i nástroji. Tím, že je oslovíme přímo, navážeme s nimi dialog, dáme jim možnost si sama sebe uvědomit, poznat své kvality i omezení do větší hloubky. Díky tomu mohou přetnout své automatické navykle jednání a prožívání. Ke slovu se pak mohou dostat nové kvality, které byly doposud v systému potlačeny. Život se tak stává plnější, vědomější a svobodnější. Ne-meditace: Ne-meditace je opuštěním úsilí, konání, dosahování, kontrolování a naopak o navrácení se do sféry Bytí, kde jsme jen tak, jak jsme a tím, čím ve skutečnosti doopravdy Jsme. To vše vede k uvolněnému, tichému a blaženému spočívání v naší pravé přirozenosti. Práce s hranicemi Práce s hranicemi nám ukáže, kudy naše hranice vedou, kde je sami sobě překračujeme a kde je naopak nerespektujeme u druhých. Naučí nás naše hranice cítit a ustát se v nich za všech podmínek. Ing. Jana Steckerová Absolvované výcviky: dvouletý výcvik Voice dialogu a systemických konstelací u Radima Resse, semináře Doteku ticha a klidu u Charlese Riedlyho a Georgie Milne, výcvik regresní terapie u akademické sochařky Míly Lukášové, Kineziologie One Brain u Mgr. Míly Rutové, dvacet let meditační praxe (křesťanská mystika, átmavičára, Dzogchen)
Zobrazit více
Centrum svetla Karli Tomiss Bartikova

Karli Tomiss Bartíková

Zvuková rezonance pro Tělo – Mysl – Duši s použitím ladiček.
V Centru se učíme o zvuku, vibracích a konkrétních frekvencí terapeutických ladiček.
Individuální i společné terapie a harmonizace pomocí terapeutických ladiček.
Vše okolo nás a v nás je v neustálé vibraci a člověk je vlastně úžasná světelná a zvuková bytost, jehož snahou a konečným úkolem je být v souladu s harmonii samotného Vesmíru. Zvuk funguje jako inteligentní energie, která probouzí naše Vědomí a posouvá nás do stavu „ Tvůrce“. Čisté tóny ladiček přinášejí možnost vnímat vibrace na všech úrovních našich těl, od jemnohmotné neviditelné energie prostupující našim biopolem, až po naše fyzické tělo, do kostí, svalů, tkání a buněk… Konkrétní frekvence a vibrace zasáhnou přesně tu oblast, kterou je zapotřebí pochopit a uvolnit, abychom mohli dosáhnout vnitřní i vnější harmonie. Individuální konzultace Zvuková rezonance terapeutickými ladičkami. Den: pondělí – ( 1x za měsíc), začátek 26.9.,24.10.,21.11., 19.12. Čas: individuální domluva vždy předem telefonicky Cena: 2 000 Kč (1-1,5 hodiny) V Centru jsem pro Vás připravila pravidelné individuální a skupinové konzultace pomocí zvuku. Nahlédneme do rovnováhy fyzického těla a elektromagnetického pole kolem těla, které je mapou naší mysli a odráží naše pocity, emoce, vzpomínky a fyzické bolesti. Prozkoumáme sílu a účinek frekvencí v našem těle a mimo něj a zprůchodníme uvízlou energii v poli, která je z pravidla příčinou psychických, duševních i tělesných potíží. Cílem je naladit své tělo a biopole do rovnováhy a fungovat na 100 %.
Zobrazit více
Jana Matasová Centrum Světla

Jana Matasová

Breussova masáž, Spirituální regrese mezi životy, Holistická regresní terapie, Jemné raw rostlinné stravování: příjemné k tělu i přírodě — V Centru světla si u mne můžete vychutnat Breussovu masáž s třezalkovým olejem, který léčí bolesti zad, vyživuje meziobratlové ploténky a uklidňuje nervy. Pokud budete chtít objevovat odpovědi na své nejniternější otázky, provedu vás jemnohmotným světem vaší psyché při Spirituální regresi mezi životy (Life between lives – Michael Newton, Dolores Cannon). S pomocí Holistické regresní terapie můžete nalézt příčiny i řešení vašich životních problémů, strachů, záseků, bolestí, smutků nebo třeba poznat své zapomenuté talenty či navnímat trochu jinak svá rozhodnutí a přání. S radostí vám předám během seminářů a individuálních konzultací i své znalosti z oblasti rostlinného raw stravování. — Při své práci uplatňuji znalosti ze studií psychologie na Západočeské univerzitě v Plzni, zkušenosti a dovednosti získané ze seminářů certifikovaného regresního terapeuta Kirana Anumalasettyho, z dvouletého výcviku a studia v Getting Better School (certifikovaná škola Mezinárodní asociací regresních terapeutů The Earth Association for Regression Therapy). Používám i prvky z praktikování focusingu, mindfulness, metodu práce s myslí od Byron Katie a jógy. Mnoho let se zajímám o ájurvédu, sebeléčení a přírodní životní styl.
Zobrazit více
Veronika Alterová

Veronika Alterová

EFT terapie, Terapie pomocí energetického a magnetického pole, Práce s tělem Moudrost našeho těla je úchvatná. Tělo umí velmi dobře vyhodnotit, co je pro nás dobré. Má skvěle vyvinuté obranné mechanismy, které nás ochraňují, když je třeba. Někdy si však tyto obranné mechanismy a vzorce chce ponechat po zbytek života a nevystavovat nás tak zranění. Vzorce, které nám však kdysi prospěly, pro nás již po letech prospěšné být vůbec nemusí, spíš naopak. Možná je čas je propustit a žít v emoční svobodě. Zabývám se technikami emoční svobody. Zablokované a nezpracované emoce vnímám jako stěžejní příčinu výskytu jakéhokoliv onemocnění jak těla, tak duše. Terapie emoční svobody vede k lehčímu prožívání náročných situací, minimalizaci stresu, neadekvátních reakcí na nějakou situaci a celkově tak k lepšímu životu. Během terapie používám techniku EFT (Emotional Freedom Techniques), která vychází z napravování energetického systému člověka, poklepy na energetické body – meridiány, která vychází z čínské medicíny. Energetický systém jako takový využívám také pro napojení na podvědomí klienta, kdy se pracuje na uvolnění emoce s pomocí svalových a jiných testů těla a využívá se energetické a magnetické pole člověka. Zabývám se různými technikami práce s tělem, tím, jak pomocí těla zlepšovat vlastní fyzický a duševní stav. Tělo je nástroj, který máme stále u sebe a můžeme se spolehnout, že když mu budeme naslouchat a naladíme se na něj, tak pro nás udělá maximum. Moudrost našeho těla a jeho schopnost se uzdravovat je fascinující.
Zobrazit více
Jana Hroudova e1718056695838

Kamila Hroudová

V Centru světla nabízím Kraniosakrální osteopatii, ta patří mezi mé favority. Dále ke mě můžete zajít na jemný relaxační dotek v Aromaterapeutické masáži, na tradiční Baňkovou masáž se skleněnými baňkami, Fytoterapii a také na individuální konstelace.
Zobrazit více
Email BG PNG3

Rádi byste si domluvili terapii?​

Napište nám a my se Vám ozveme zpět.​