Semináře

Semináře

pro hlubší poznání a ukotvení v každodenním životě
V současné době přichází do našich životů náročné výzvy související se změnou energií, našich jistot i nastavení našich životů. Začínáme si uvědomovat, že změny jsou nevyhnutelné. V Centru probíhají různé typy večerních i víkendových seminářů opět zaměřené na celé spektrum dovedností a praktik. Cílem je skrze zaměření na sebe, poznat více sama sebe, jít do uvědomění si sama sebe a díky tomu přijmout sama sebe a projevit lásku k sobě. Všechny semináře připravujeme s láskou a citlivostí, aby každý ve svém tempu a formě mohl objevovat svoji skutečnou podstatu.

Nadcházející semináře​

Svět hormonální jógy

Hormonální jógová terapie se Šárkou Simonidesovou

...
Termín:

4. Únor 2023, 12. Únor 2023, 11. Březen 2023, 19. Březen 2023, 2. Duben 2023, 27. Květen 2023, 3. Červen 2023, 17. Červen 2023, 22. Červenec 2023, 29. Červenec 2023, 19. Srpen 2023, 3. Září 2023, 9. Září 2023, 7. Říjen 2023, 21. Říjen 2023, 18. Listopad 2023, 25. Listopad 2023, 2. Prosinec 2023, 3. Prosinec 2023

Lektoři:
Ota Kulhanek dychani

Kurz Oxygen Advantage s Otou Kulhánkem

...
Termín:

21. Srpen 2023, 11. Září 2023, 25. Září 2023, 9. Říjen 2023

Lektoři:
ladicka e1667565200347

Akademie zvuku

...
Termín:

16. Září 2023, 17. Září 2023, 14. Říjen 2023, 15. Říjen 2023, 11. Listopad 2023, 12. Listopad 2023, 16. Prosinec 2023, 17. Prosinec 2023

Lektoři:
Sila lecivych zvuku

Síla léčivých zvuků – Vědomé frekvence

...
Termín:

5. Srpen 2023

Lektoři:
Sila lecivych zvuku

Akademie zvuku – pokročilí

...
Termín:

10. Září 2023, 8. Říjen 2023, 5. Listopad 2023, 10. Prosinec 2023

Lektoři:
Monika kunovska Zhong Yuan Qigong Praha e1676716031182

Víkendový seminář 1. stupně Qigongu s Monikou 28. – 29.10.

...
Termín:

28. Říjen 2023 09:30 až 

29. Říjen 2023 17:00

Lektoři:

Přehled seminářů

níže naleznete všechny aktuálně nabízené semináře

Přejete si dostávat informace z Centra Světla?

Chcete být upozorňováni když vyjdou nové semináře, setkání, pravidelné lekce, nebo nová videa v naší videotéce?
Přihlaste se k odběru novinek a my vás budeme pravidelně informovat.

Naši vedoucí seminářů

Centrum svetla Monika Kunovska

Monika Kunovská

Práce s energií, Otevírání intuice a třetího oka, Pránická výživa, Meditace.
V Centru cvičím Qigong, vedu praxi Image Medicine, meditace, organizuji setkávání lidí.
8 let na práně, terapeutka Image Medicine, instruktorka Qigongu, harmonizační programy.
Prána mi ukázala novou dimenzi našeho bytí v lehkosti, svobodě a radosti. Otevřela mi bránu k mému vědomí i do jiných vesmírů. Skrze pránu jsem se zharmonizovala a harmonie mi umožňuje být bez fyzické stravy. Specializuji se dlouhodobé harmonizační programy pro vědomé bytí, ve kterých kombinuji vše co znám a sama praktikuji – práci s energií Qigong, rozvíjení intuice a vnitřních smyslů, meditaci, rozvoj pozornosti a přítomnosti v každodenním životě TEĎ…TEĎ…TEĎ. Konzultace. Osobní konzultace s ošetřením pomocí Chinese Image Medicine Praha 2, Centrum Světla, Vyšehradská 43, Jihlava, Husova 11 Na osobní konzultaci se můžete objednat pomocí mailu monika@monikakunovska.cz nebo sms na tel. 733 580 776.  Konzultace trvá 1 – 1,5 hodinu. Odměna 1 500 Kč. V současné době probíhají konzultace také online prostřednictvím whatsapp, messenger nebo skype. Konzultace trvá 1 hodinu a odměna je 1000 Kč. Image Medicine je moderní léčebná metoda založená na podrobné diagnostice člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, úrovně rovnováhy jin a jang a také úrovně prázdnoty-jednoty. Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně jsou v harmonii. Diagnostika i léčení jsou založeny na práci s obrazy, jak název této metody napovídá. Kde je nerovnováha nebo nemoc objevují se obrazy, které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie. Diagnostika i metody IM jsou ověřené a používané v Číně již několik tisíc let.
Zobrazit více
Centrum svetla Ota Kulhanek

Ota Kulhánek

Zdravé dýchání, Vědomé otužování, Přirozené běhání.
Pro Centrum jsem připravil sérii workshopů se zaměřením na zdravé dýchání.
Instruktor WimHofMetod, Oxygen Advantage, ChiRunning, koučování
Zjistil jsem, že odolnost není výsadou výjimečných superjedinců. Tuto schopnost můžeme rozvíjet my všichni. Vyžaduje to práci a disciplínu, ale postupem času budete připraveni zvládnout cokoliv, co Vám život připraví, aniž by to na Vás mělo nepříznivé účinky. Pomáhám na této cestě pomocí metod, které rozvíjejí naše schopnosti v oblastech vědomého otužování, zdravého dýchání, přirozeného běhání. Všechny podporuje správná mentální příprava.
Zobrazit více
Centrum svetla Karli Tomiss Bartikova

Karli Tomiss Bartíková

Zvuková rezonance pro Tělo – Mysl – Duši s použitím ladiček.
V Centru se učíme o zvuku, vibracích a konkrétních frekvencí terapeutických ladiček.
Individuální i společné terapie a harmonizace pomocí terapeutických ladiček.
Vše okolo nás a v nás je v neustálé vibraci a člověk je vlastně úžasná světelná a zvuková bytost, jehož snahou a konečným úkolem je být v souladu s harmonii samotného Vesmíru. Zvuk funguje jako inteligentní energie, která probouzí naše Vědomí a posouvá nás do stavu „ Tvůrce“. Čisté tóny ladiček přinášejí možnost vnímat vibrace na všech úrovních našich těl, od jemnohmotné neviditelné energie prostupující našim biopolem, až po naše fyzické tělo, do kostí, svalů, tkání a buněk… Konkrétní frekvence a vibrace zasáhnou přesně tu oblast, kterou je zapotřebí pochopit a uvolnit, abychom mohli dosáhnout vnitřní i vnější harmonie. Individuální konzultace Zvuková rezonance terapeutickými ladičkami. Den: pondělí – ( 1x za měsíc), začátek 26.9.,24.10.,21.11., 19.12. Čas: individuální domluva vždy předem telefonicky Cena: 2 000 Kč (1-1,5 hodiny) V Centru jsem pro Vás připravila pravidelné individuální a skupinové konzultace pomocí zvuku. Nahlédneme do rovnováhy fyzického těla a elektromagnetického pole kolem těla, které je mapou naší mysli a odráží naše pocity, emoce, vzpomínky a fyzické bolesti. Prozkoumáme sílu a účinek frekvencí v našem těle a mimo něj a zprůchodníme uvízlou energii v poli, která je z pravidla příčinou psychických, duševních i tělesných potíží. Cílem je naladit své tělo a biopole do rovnováhy a fungovat na 100 %.
Zobrazit více
Petr Litvik alikvotní zpěv

Petr Litvik

Hudba je přirozenou součástí našeho života. Je s námi každý den. Je schopna vyvolat silné emoce i probudit vzpomínky na prožité události v našem životě. Muzikoterapie patří mezi expresní neverbální umělecké terapie. Působí plné propojení s vlastním tělem, zlepšení paměti, pozornosti a koncentrace, lepší koordinaci pohybů, je účinným lékem proti každodenním stresům a díky tomu funguje jako prevence proti syndromu vyhoření. Je možné ji využít jako součást rehabilitace pro pacienty po psychickém nebo fyzickém traumatu. Při muzikoterapii používám hand-panny, tibetské mísy, monochordy, thajský cimbál, zvonkohry, kytary, vodní sloup a hrdelní alikvotní zpěvy, pokud situace dovolí i šamanské bubny.
Zobrazit více
Svět hormonální jógy

Šárka Simonidesová

Vaše průvodkyně světem hormonální jógy. Šárka je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky. Byla přímou studentkou brazilské psycholožky Dinah Rodrigues, která HJT vymyslela, a která jako jediná na světě může certifikát vydávat. V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy už 12 let. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic a v tuto chvíli semináře navštívilo více než 7 000 klientek a klientů. Zkušeností a znalostí posbírala za svoji desetiletou praxi HJT opravdu nespočet. Na svých seminářích předává a vyučuje sestavu HJT tak, aby se s vámi podělila o vše, co umí, a co nejen jejímu životu dává smysl. Její semináře můžete navštívit po celé ČR, primárně v Praze, Jihlavě, Brně, Liberci, Táboře, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Strakonicích či Hradci Králové.
Zobrazit více
Petr Horák

Petr Horák

Petr je muž a táta 3 dětí. Jednoho dne zjistil, že cítí a vidí více než předpokládá hmotný svět. Byla tu energie v rukou, vidění energetického pole člověka a aury. Cvičil a meditoval. Praktikoval thetahealing a další. Prošel s láskou dlouhé období nemoci své ženy a po jejím odchodu z tohoto světa pokračuje ve své práci, vztahu ke světu i Vesmíru. Smrt mu dala další život. Jeho role jsou také moderátor, manažer, podnikatel a průvodce lidí na cestě. Využívá svých darů energetického léčení a vidění, je aktivním podporovatelem života. Je certifikovaný kouč a je popularizátorem metod Wim Hof a Thetahealing. Věnuje se vedení skupin zaměřených na vědomý život. Veřejně vystupuje, např. v internetovém vysílání Cesty k sobě a na přednáškách v ČR i zahraničí. Ve svých terapeutických sezeních využívá češtinu, angličtinu a také rozvíjí svoji polštinu a němčinu. Petra můžete kontaktovat: na Facebooku: https://www.facebook.com/zivotvenergii na webu: www.zivotvenergii.cz Dále můžete Petra najít: www.akvizio.cz www.cestyksobe.cz
Zobrazit více
Veronika Veganika 2

Veronika Veganika

„Vnímám prostor kolem sebe jako chrám svého těla a tělo jako chrám své duše. Věřím, že tělo je koncipováno pro mnohem delší a vitálnější život v plné síle, zdraví a radosti. A věřím, že strava a životní styl je to, co určuje kvalitu našeho života a zdraví těla.“ Miluji také tradice a rituály, protože bez hloubek a kořenů nelze růst k nebi. Předky vnímám jako studnici moudrosti a opírám se o ně při svém tvoření. Byla to právě moje babička, která měla v sobě sílu přirozené moudrosti a energii zasvěcení, a která mě vzala s sebou do té úchvatné krajiny chutí, vůní a radostného vaření jako oslavy života a těla. To vytvořilo kořeny, z kterých vyrůstám a čerpám, a které mi otevřely dveře k mé životní lásce, jež se postupně rozvinula do krásy a hloubky vědomého vaření a žití v přirozenosti. Rozvíjím to, co mi bylo dáno a rozšiřuji tuto neobyčejnou mozaiku života o další části, abych je mohla předávat dál.
Zobrazit více
Gussie

Gussie Grace Wallem

Autorkou a lektorkou Erogeneticu je Gussie Grace Wallem (Norsko). Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v Mezinárodním institutu své tety Gerdy Boyesen (zakladatelky peristaltiky a biodynamické psychologie). Díky svým mediálním schopnostem pracovala s klienty již od roku 1970. Další zkušenosti získala v psychologické a psychiatrické praxi v Hamburku, kde mimo jiné kombinovala při své práci body-psychoterapii, akupunkturu a psycho-kinesiologii. Koncem 80.let spojila své zkušenosti a znalosti do vlastního systému Erogenetic. Grace poskytuje individuální sezení, včetně koučinku a organizuje otevřené workshopy. Navíc předává své učení ve výcviku
Zobrazit více
Pavel Maur

Pavel Maur a Hanka Mikšová

Kraniosakrální terapie je metoda, kterou znovuobjevil americký osteopat Dr. William Sutherland. Byla dále rozvinuta do biodynamického přístupu se spirituálním přesahem (Franklyn Sills a další). Charles Ridley završuje vývoj do tzv. Doteku ticha a klidu, jež vede k uvědomění sebe jako Čirého dechu lásky (Spanda, pulsace vědomí) a jeho plné vtělení.
Zobrazit více
Dagmar Králová

Dagmar Králová

Prožij – Zpomal – Vnímej „Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a ráda pracuji s detaily.“
Zobrazit více