Pronájem prostor

Pronájem prostor

Centrum Světla je světlý, vzdušný prostor v posledním patře budovy Vyšehradská 43, naproti Botanické zahrady, blízko Karlova náměstí. Dominantou je středový čtvercový sál 90 m2, který je doplněn šatnou, kuchyňkou a sociálním zázemím. Vedle sálu jsou dvě terapeutické místnosti.
Zde také nabízíme možnost pronájmu menšího sálu 60 m2 ve studiu Dayal, ve 2. patře stejné budovy.

Virtuální prohlídka Centra Světla

Abyste si mohli udělat co nejlepší obrázek, jak to u nás v Centru Světla vypadá, přichystali jsem pro Vás virtuální prohlídku našich prostor.

Prostory k pronájmu​

Velký sál

Vhodný pro přednášky, školení, pracovní setkání, semináře či kurzy, cvičení qigongu, jógy, tanec či meditaci.
Krásný slunný prostor v posledním patře s ideální čtvercovou dispozicí a vysokými stropy vytváří příjemný pocit vzdušnosti a lehkosti. Díky orientaci sever-jih je zde příjemně celý den. V odpoledních a večerních hodinách je možné využití klimatizace. U sálu je velká šatna pro odložení věcí, případně pro přípravu občerstvení. Vedle šatny je plně vybavená kuchyňka (automatický kávovar, lednice, varné konvice, vařič, nádobí, hrnky, sklenice pro 100 lidí). V předsálí je možné si odložit svrchní oděv a obuv. Jsou zde také dvě toalety. Při vícedenních akcích je také možné v sále přespat na matracích ve vlastním spacáku. Lektor má oddělenou místnost.
Centrum svetla Velky sal JPG5
Dayal Maly sal JPG3

Malý sál

Vhodný pro setkání, semináře či kurzy, cvičení qigongu, jógy, tanec či meditaci.
Příjemný sál s velkými okny a  kobercem vytváří útulný pocit domova. V sále probíhají často meditace a energie je krásně zharmonizovaná a prozářená. Sál se nachází v Regeneračním studiu Dayal, v 2. patře stejné budovy. Ve studiu je kuchyňka, sociální zařízení vč. sprchy, 3 terapeutické místnosti. Po dohodě je možné využít vybavení z Centra Světla (masážní stoly, projektor, plátno a další). Pro pronájem prostor prosím kontaktujte Davida Heneberga, tel. +420603111445, mail: zc.layadobfsctd@ofni

Terapeutická místnost

Vhodná pro osobní konzultace, akupunkturu, osobní setkání 2-3 lidí
Místnost se nachází v zadní části centra s oknem do zahrady pod Emauzským klášterem. Díky svému umístění je velmi tichá. Dřevěné trámy dodávají místnosti příjemný pocit bezpečí a klienti se v ní cítí velmi dobře. S ohledem na umístění je možné ji využít po celý den do 17 hodin.
Centrum svetla Terapeuticka mistnost JPG4
Email BG PNG3

Máte zájem o pronájem našich prostor?​

napište nám​