Víkendový seminář 1. stupně Qigongu s Monikou 6. – 7. 4.

Víkendový seminář 1. stupně Qigongu s Monikou 6. – 7. 4.

První stupeň Qigongu je zaměřen na uklidnění našeho těla a uzdravení fyzické roviny. Pomocí aktivace spodního dantianu doplníme životní energii pro naše fyzické tělo. Tichý qigong je velmi účinná metoda pro rozvoj svých schopností a to co je báječné – že jej lze cvičit i v průběhu dne při běžných činnostech.

Lektoři

Termín / Termíny

Místo

Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Cena

3500 Kč
Základní informace
Popis semináře
Kalendář termínů

Popis semináře

I. stupeň Zhong Yuan Qigong 28. – 29. 10. 2023 (9:30 – 17:00 hodin)

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 (možnost absolvovat i online, možnost přespat v centru )

O čem to bude:

  • principy Zhong Yuan Qigong
  • jak s energií pracovat pomocí jednoduchých, ale velmi efektivních cviků 1. stupně
  • jak se uzdravit a získat energii
  • praxe Qigongu v průběhu dne
  • základy Image Medicine, léčebné složky školy
  • vhodné pro všechny lidi bez omezení věku i fyzické kondice

Qigong (čchi-kung) – práce s energií (qi) nás vede i k poznání a porozumění sama sebe. Většinu dne naše pozornost směřuje ven a cvičení nám naopak pomáhá propojit se sami se sebou. Při pravidelném cvičení nejprve doplňujeme energii do našeho energetického systému, uzdravujeme svoje fyzické tělo, máme více energii pro každodenní život. Postupně získáváme hluboký vnitřní klid a skrze něj se propojujeme s vnitřní moudrostí, okolním přírodou i celým vesmírem. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.

Cena kurzu 3 800 Kč/140 EUR.

Seminář je možné kombinovat s 21denním pránickým laděním se slevou 1 500 Kč (celková cena 5 000 Kč). Při objednání stačí zadat slevový kupon:  kupon1500

V případě platby v EUR je možné platit na účet CZ89 0800 0000 0020 5000 7293, BIC: GIBACZPX.

Místo je rezervováno po registraci přes stránky a úhradě zálohy nebo celé ceny kurzu. Pro zájemce o online verzi bude zaslán mailem přístup na zoom.

Zhong Yuan Qigong je 7000 let stará čínská technika jak pracovat s energií, která je pro náš šťastný a zdravý život nezbytná. Naučíme se základy práce s energií, vnitřní energetický systém našeho těla. Jak doplňovat energii pomocí jednoduchých cviků, ale také budeme mluvit o tom, co nám energii odebírá. Dotkneme se i principů Image Medicine, která s Qigongem úzce souvisí. Seminář bude také vysílán přes zoom a je možné jej absolvovat online, vč. záznamu.

 

Kalendář semináře

níže naleznete rozpis veškerých termínů tohoto semináře
Kalendář