Víkendový seminář 2. stupně Qigongu (24. – 25. 2.)

Víkendový seminář 2. stupně Qigongu (24. – 25. 2.)

Druhý stupeň Qigongu je zaměřen na uklidnění naší mysli a našich emocí. Pomocí  aktivace středního dantianu – našeho srdce jdeme do hlubokého vnitřního klidu.  Tichý qigong je velmi účinná metoda pro rozvoj svých schopností a to co je báječné – že jej lze cvičit i v průběhu dne při běžných činnostech.

Lektoři

Termín / Termíny

Místo

Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Cena

3800 Kč
Základní informace
Popis semináře
Kalendář termínů

Popis semináře

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 (možnost absolvovat i online vč. záznamu, možnost přespat v centru )

V rámci cvičení 1. stupně Qigongu jsme se naučili uvolnění a posílili svoje tělo pomocí práce s energií ve spodním dantianu. Na druhém stupni se věnujeme střednímu dantianu – našemu srdci. Pomocí cviků 2. stupně aktivujeme střední dantian, utišujeme svoje myšlenky a emoce. Vstupujeme do svého vnitřního ticha a získáváme vnitřní štěstí.
O čem to bude:
– opakování principů Zhong Yuan Qigong a cviků 1. stupně
– jak s energií pracovat pomocí jednoduchých, ale velmi efektivních cviků 2. stupně – přípravných cviků, velkého stromu, dýchání tělem.
– jak se ponořit do svého vnitřního ticha a získat vnitřní štěstí
– praxe Qigongu v průběhu dne
– základy Image Medicine, léčebné složky školy
– vhodné pro všechny lidi bez omezení věku i fyzické kondice
Qigong (čchi-kung) – práce s energií (qi) nás vede i k poznání a porozumění sama sebe. Většinu dne naše pozornost směřuje ven a cvičení nám naopak pomáhá propojit se sami se sebou. Při pravidelném cvičení nejprve doplňujeme energii do našeho energetického systému, uzdravujeme svoje fyzické tělo, máme více energii pro každodenní život. Postupně získáváme hluboký vnitřní klid a skrze něj se propojujeme s vnitřní moudrostí, okolním přírodou i celým vesmírem. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.
Cena kurzu 3 800 Kč/140 EUR. Sleva pro držitele ZTP, studenty, důchodce ve výši 700 Kč.
V případě platby v EUR je možné platit na účet CZ89 0800 0000 0020 5000 7293, BIC: GIBACZPX.
Místo je rezervováno po registraci přes stránky a úhradě zálohy nebo celé ceny kurzu. Pro zájemce o online verzi bude zaslán mailem přístup na zoom.

Kalendář semináře

níže naleznete rozpis veškerých termínů tohoto semináře
Kalendář