Setkání v polaritě mužské a ženské energie

Setkání v polaritě mužské a ženské energie

Chcete více prozkoumat svůj vztah k opačnému pohlaví? Ženy vztah k mužské energii a muži zase vztah k ženské energii? Vydáme se objevovat zdroje ve vztazích, budeme se učit, jak vnést do svého života více radosti a intimity. Vytvoříme bezpečný prostor pro upřímné sdílení, vzájemnou podporu a inspiraci i pro zkoumání vlastních hranic. Budeme objevovat nevinnost a krásu ve vztazích mezi mužem a ženou a rozšiřovat naši kapacitu prožívat lásku a potěšení.

Termín / Termíny

Místo

Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2

Cena

6000 Kč
Základní informace
Popis semináře
Kalendář termínů

Popis semináře

10.-12.5.2024 v Praze, Centrum Světla

prožitkový seberozvojový kurz

Chcete více prozkoumat svůj vztah k opačnému pohlaví?
Ženy vztah k mužské energii a muži zase vztah k ženské energii?
Tak je to kurz přesně pro Vás

Zveme vás na víkend technik vycházejících z různých tradic, který vás podpoří na cestě k naplňujícímu partnerství, pomůže vám uvolnit tvořivý potenciál ve vašem současném vztahu nebo vás připraví na vztah budoucí. Je tedy určen pro všechny, kdo chtějí pracovat na sobě a více poznat svůj vztah k opačnému pohlaví, aby se mohli otevřít tomu, co dobrého propojení mužské a ženské energie může přinášet.

Vydáme se objevovat zdroje ve vztazích, budeme se učit, jak vnést do svého života více radosti a intimity. Vytvoříme bezpečný prostor pro upřímné sdílení, vzájemnou podporu a inspiraci i pro zkoumání vlastních hranic. Budeme objevovat nevinnost a krásu ve vztazích mezi mužem a ženou a rozšiřovat naši kapacitu prožívat lásku a potěšení.

Setkávat se budeme především ve dvojicích, případně v malých smíšených skupinkách. A pozvání bude také setkávat se s různými protějšky. Pokud chcete přijet jako (životní) pár, je to také možné. Bude záležet jen na vás, ve kterých setkáních budete chtít zůstat se svým partnerem a ve kterých se rozhodnete se energeticky potkat i s jinými protějšky opačného pohlaví.

Setkání budou některá hravá, některá hluboká. Některá čistě energetická, nedoteková, některá budou zahrnovat i dotek – to vše v atmosféře důvěry a respektu jak vzájemného, tak respektu k hranicím každého ze zúčastněných. Určitě se také při tom dozvíte něco nového o sobě. A především poznáte nové zajímavé a podobně naladěné lidi.

Něco z toho, co můžete očekávat:

  • tanec k uvolnění těla a rozproudění energie,
  • dechové cvičení k prozkoumání možných způsobů proudění energie mezi mužem a ženou,
  • různá cvičení pomáhající volnému proudění energie v těle a mezi partnery,
  • masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla,
  • jemný rituál k objevování posvátné dimenze sebe sama i partnera/ky,
  • sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru,
  • to vše v atmosféře vzájemné úcty a s možností vaší svobodné volby.

Pokud se přihlásíte jako dvojice muž – žena, nabízíme zvýhodněnou cenu. V tomto případě nemusíte být párem v životě ani se na sebe na víkendu vázat. Jen nám to pomůže udržet na kurzu vyrovnaný počet mužů a žen.

Průvodce víkendem

Víkendem vás provede Tomáš Morcinek. 

Tomáš MorcinekTomáš o sobě: Původní profesí jsem psychiatr a body-psychoterapeut. V současné době se věnuji především vedení kurzů a výcviků v body-psychoterapii. Sám jsem během svého života prošel množstvím seberozvojových akcí různého druhu, jak z oblasti blízké psychoterapii, tak i z různých oblastí spirituality, změněných stavů vědomí, šamanismu nebo jsem např. absolvoval tantrický výcvik. Zajímá mne hodně, jak se vydat do těch největších hlubin sebe sama a nalézt tam vnitřní transformaci. A k tomu se snažím vést i účastníky svých kurzů. Ale k životu kromě hloubky patří i hravost, lehkost a radost. A o tom bych rád, aby byl tento kurz párových technik.

Kalendář semináře

níže naleznete rozpis veškerých termínů tohoto semináře
Kalendář